yükleniyor

Hakkımızda

Projetif Dijital Medya ve Bilişim Hizmetleri, kişi ve kurumların sektörel ihtiyaçlarına yönelik hızlı, profesyonel ve modern çözümler sunabilmek amacıyla kurulmuştur. İlk günden itibaren müşterilerimize kesintisiz, hızlı ve güvenilir bilişim hizmetleri sunmak ve eksiksiz müşteri memnuniyeti edinmeyi hedeflemekteyiz.. 

Ağırlıklı olarak kurumsal web tasarım ve sosyal medya yönetimi alanlarında faaliyet göstermekteyiz. Hizmetlerimizi ve ürün yelpazemizi genişletmek amacıyla Eylül 2017 itibariyle Etik Representative ortaklığı ile beraber daha güçlü altyapı ve yeni servislerle hizmetlerine devam etmektedir. Firmamızın amacı hem bireysel hem de kurumsal pazarda iddialı bir konuma gelebilmek, pazar payını en üst seviyeye çıkarmak ve Türkiye'deki saygın ve güvenilir bilişim firmalarından birisi olmaktır. 

Sunduğumuz hizmetler arasında Domain Tescil işlemleri, Hosting (Barındırma) , E-Mail Servisleri, Sanal Sunucu Servisleri (VPS), Fiziksel (Dedicated) Sunucu Servisleri, Güvenlik Yazılımları (SSL Lisansları) ve Back-Up (Yedekleme) Servisleri bulunmaktadır. 

Hizmetlerimizin kalitesini korumak ve geliştirmek için daima yenilikleri takip etmekte ve yeniliklere ayak uydurmaktayız. En iyi hizmeti verebilmek için en iyilerle çalışılması gerekir. Bu nedenle birlikte çalışmakta olduğumuz iş ortakları ve tedarikçi firmalar konusunda da çok titiz davranmaktayız. Hizmetlerimiz size sektörünün en iyi yazılım, en iyi donanım ve en iyi internet çıkışlarıyla sunulmaktadır. 

Projetif olarak kaliteden taviz vermeden siz müşterilerimize en iyi hizmeti vermeye devam edeceğiz. Güveniniz ve tercihiniz için teşekkürlerimizi sunarız.

Hizmetlerimiz ve çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın.

X

Müşteri Paneli

Şifremi Unuttum!

Henüz Hesabınız Yok mu?

Hemen Hesap Oluştur!