yükleniyor

E-Ticaret

LITE PRO ENTEGRE ENTERPRISE PLATINIUM
Yıllık Trafik / Sunucu Kullanımı
E-ticaret sitenizin 1 yıllık süre içerisinde sitenizin toplam kullanabileceği veri aktarım miktarını ifade eder. Günlük olarak hesaplanır ve paketlere göre boyutları farklılık göstermektedir.
1000 GB
1500 GB
2500 GB
3000 GB
4000 GB
Web Alanı / Database Alanı
IdeaSoft Akıllı E-ticaret Paketlerinde eklediğiniz ürünlerin, ürün resimlerinin veya kullanılan database alanını sınırsızdır. Dilediğiniz kadar data girişi yapabilir ve bunun için herhangi bir ekstra ücret ödemezsiniz.
Sınırsız
Sınırsız
Sınırsız
Sınırsız
Sınırsız
E-Posta Hesabı
E-ticaret sitenize ait domaininiz için isim@siteadı.com şeklinde kullanabileceğiniz e-posta hesaplarını ifade eder. Kendi siteniz ve isminiz ile e-posta tanımlayabilirsiniz. Başka bir e-mail hosting servisinize ihtiyacınız yoktur.
10 Adet
20 Adet
20 Adet
30 Adet
50 Adet
Ürün / Kategori / Marka Yönetimi
IdeaSoft Akıllı E-ticaret paketlerinde ürün, kategori ve marka tanımlamaları sınırsızdır. Dilediğiniz kadar ürün ekleyebilir ve markaya veya birden çok kategorinin altına tanımlayabilirsiniz.
Sınırsız
Sınırsız
Sınırsız
Sınırsız
Sınırsız
Ticket & Telefon ile Teknik Destek
İhtiyaç duyduğunuz her an IdeaSoft teknik destek ekibi yanınızdadır. Telefon ile destek alabilir, konu anlatım videolarımızı izleyebilir veya her zaman bizden destek sistemimiz aracılığıyla yardım alabilirsiniz. Her hafta düzenlenen 2-4 saatlik ücretsiz e-ticaret eğitimlerine siz ve ekibiniz dilediği zaman katılabilir.
+
+
+
+
+
Hazır Tema Tasarımları
E-ticaret Paketlerimiz ile birlikte farklı renklerde ve özelliklerde 140+ farklı tasarım yönetim panelinize eklenir. Firma renklerinize uygun olan dilediğiniz tasarımı seçerek sitenizi yayına alabilirsiniz. Size özel bir tasarım ihtiyacınız var ise IdeaSoft tasarım ekibi IdeaKonsept hizmeti ile yanınızdadır.
Arama Motoru Optimizasyonu (SEO)
IdeaSoft Akıllı E-ticaret paketleri içerisinde yer alan her alana özel arama motoru optimizasyon alanları ile rakiplerinize avantaj sağlayabilirsiniz. Adres biçimlendirmesi (URL), akıllı etiket sistemi Ürüne özel tanımlamalar, kategori ve markalara özel SEO özellikleri organik trafik kazanmanız için hazırlanmış özelliklerdir.
Havale / Kapıda Ödeme Sistemi
Kredi kartı ile ödemenin yanı sıra sitenizde alternatif ödeme seçenekleri ile de ödeme alabilirsiniz. Banka ve hesap numaralarınızı tanımlayarak Havale / EFT ile ödeme kabul edebilirsiniz. Ek olarak dilerseniz kapıda nakit veya kapıda kredi kartı ile de ödeme kabul edebilirsiniz.
Toplu Mail Gönderimi
Siteniz üzerinden kampanya, duyuru ve özel günlerinizde toplu e-mail gönderimi gerçekleştirebilirsiniz. Toplu e-mail gönderim limitleri ile ilgili detaylı bilgiyi satış temsilcilerimizden alabilirsiniz.
Haber / İçerik Yönetimi
İçerik yönetimi sayesinde firmanız hakkında bilgi sayfaları, mağazalarınız, iade şartlarınız gibi dilediğiniz sayfaları oluşturabilir ve içeriklerini girebilirsiniz. Ek olarak blog bölümü de oluşturarak müşterilerinize ürünlerinizi, kullanım şekillerini anlatabilirsiniz.
Detaylı Kargo Yönetimi
Çalışacağınız kargo firmalarını ekleyerek her kargo firması için fiyatlamalarınızı illere, bölgelere göre yönetebilirsiniz. Birden fazla kargo firması için fiyatlama yapabilir, ürünlerinizi ağırlıklarına göre fiyatlandırabilirsiniz.
İstatistik ve Reklam Satış Raporları
Görsel olarak ürün, satış, ziyaretçi istatistiklerinizi günlük, aylık olarak takip edebilirsiniz. Satış raporları, üye raporları, ürün raporları sayesinde satış stratejilerinize yön verebilirsiniz.
Sosyal Medya Pazarlama
Sosyal medyayı etkin kullanarak ziyaretçi sayınızı artırabilirsiniz. Sosyal paylaşım butonları sayesinde Facebook, Pinterest, Google+ ve Twitter’da ürünlerinizi siz veya müşterileriniz kolayca paylaşabilir.
Banner Slide Yönetimi
Sitenize görsel bannerlar ekleyebilirsiniz. Kolay slide yönetimi sayesinde günlük veya haftalık kampanyalarınızı, yeni çıkan ürünlerinizi dikkat çekmesi için banner / slide yönetimini kullanabilirsiniz.
Akıllı SEO Yönetim Araçları
Arama motorlarında daha üst sıralarda bulunabilmeniz için gereken yönetimsel araçları içerir. Webmaster-analytics entegrasyonu, akıllı meta tanımlama, adres biçimlendirmesi, site haritası, sipariş takibi vb.
Bayi (B2B) Altyapısı
Sitenizde farklı bayi grupları oluşturarak bayilerinize farklı iskonto oranları tanımlayabileceğiniz gibi bayilerinizin ödeme şekillerini ve taksit sayılarını ve vade oranlarını çeşitlendirebilir veya sınırlandırabilirsiniz.
SSL Güvenlik Sertifikası
Kredi kartlı işlemlerinde bilgi güvenliği için her IdeaSoft kullanıcısı firmanın alan adına (www.sizinsiteniz.com) özel olarak 256-Bit SSL sertifikası ücretsiz olarak kurulmaktadır. Her firmaya özeldir. Paylaşımlı SSL kullanılmaz.
Kredi Kartı Modülü
IdeaSoft paketleri ile Türkiye’de sanal pos hizmeti sunan tüm bankaların sanal pos altyapıları ile entegre çalışmaktadır. E-ticaret siteniz için dilediğiniz bankadan pos alabilir ve IdeaSoft paketlerinde kolayca çalıştırabilirsiniz.
Hediye Çeki / Puan Sistemi
Müşterilerinize dilediğiniz tutarda veya kuralda indirim / hediye çekleri tanımlayabilirsiniz. Ayrıca müşterilerinize sitenizde yaptıkları alışverişlerde veya sizin belirleyeceğiniz farklı durumlarda puan kazanmalarını sağlayabilirsiniz. Müşterileriniz biriken puanları ile siteniz üzerinden alışveriş yapmalarını sağlayabilirsiniz.
Artı Taksit / POS Kampanyaları
Belirli kategori, marka veya ürüne özel pos oranları tanımlayabilir, bankaların + taksit kampanyalarından faydalanabilirsiniz.
E-mail Adresine Göre Özel İndirim
Belirli bir mail uzantılı kişiler sitenize üye olduğunda istediğiniz üye grubuna atayabilir ve bu kişilere özel kampanya yapabilirsiniz.
Fiyat Karşılaştırma Site Entegrasyonları
Ürünlerinizi bilio.com, cimri.com, akakce.com gibi fiyat arama ve karşılaştırma sitelerine entegre edebilir ve yeni ziyaretçiler kazanabilirsiniz.
XML Entegrasyonları (opsiyonel)
Tedarikçilerinizin ürünlerini otomatik olarak XML ile sitenize tek tıklama ile aktarabilirsiniz. Alış fiyatları üzerine kendi kar marjınızı ekleyerek satışa sunabilirsiniz.
Facebook Store
Alışveriş sitenizde yer alan ürünlerinizi Facebook hayran sayfanız içinde sergileyebilirsiniz. Facebook Store ile ürünlerinizi hayran sayfanızdan da satışa sunabilirsiniz.
Google Rich Snippets
Rich snippets özelliği, Google üzerinde arama yapan hedef müşteri kitlenizin, e-ticaret sitenizin diğer arama sonuçlarından farklılaşmasına olanak sağlar. Arama sonucunda, yıldız simgeleriyle yorum puanları, ürün resmi ve fiyatı gibi bilgilerin de gösterilmesini sağlayan SEO uygulamasıdır.
Google Merchant Center Entegrasyonu
Rich snippets özelliği, Google üzerinde arama yapan hedef müşteri kitlenizin, e-ticaret sitenizin diğer arama sonuçlarından farklılaşmasına olanak sağlar. Arama sonucunda, yıldız simgeleriyle yorum puanları, ürün resmi ve fiyatı gibi bilgilerin de gösterilmesini sağlayan SEO uygulamasıdır.
Mobil E-Ticaret Sitesi
E-ticaret siteniz ile tamamen uyumlu çalışan mobil siteniz IOS, Android ve Windows Mobile akıllı telefon ve tabletler ile uyumludur. Müşterilerinize zaman ve mekandan bağımsız mobil alışveriş imkanı sunabilirsiniz.
Ürün Karşılaştırma Modülü
Müşterilerinizin satışa sunduğunuz ürünleri özelliklerine göre karşılaştırma yapmalarını sağlayabilirsiniz. Ürün karşılaştırma modülü ile birden çok ürünün aynı ekranda özelliklerine göre karışlaştırmasına olanak sağlar.
Akıllı Filtre / Ürün Seçenekleri
Ürünlerinize özel filtreler oluşturabilirsiniz. Renk, Beden, kesim, model veya oluşturacağınız filtre gurubuna ürünleriniz üzerinden filtre seçenekleri tanımlayabilirsiniz. Müşterilerinize filtre menüleri üzerinden ürünlere erişimini kolaylaştırabilirsiniz.
Davet Sistemi
Müşterilerinizi satış sürecinize dahil edebilirsiniz. E-ticaret sitenize ziyaretçileriniz eş,dost ve arkadaşlarını davet edebilir ve davet edilen kişilerin ilk alışverişlerinden puanlar kazanabilir. Kazanılan puanlarını da alışverişlerinde kullanabilir.
Online Fatura Modülü
Online Fatura Modülü ile herhangi bir muhasebe programına ihtiyaç duymadan, kendi firmanızın fatura tasarımına göre siparişlerinizi faturalandırabilirsiniz. Yönetim panelinizden tek tıklama ile faturalarınızı online yazdırabilirsiniz.
Alışverişsiz Tahsilat Modülü
XML Tedarikçi Modülü
Excel Ürün Aktarım Robotu
Muhasebe programınızdan veya hazırladığınız excel dökümanlarından ürünlerinizi, stoklarınızı ve fiyatlarınızı kolay bir şekilde e-ticaret sitenize aktarabilirsiniz. Excel aktarımı robotu ile ürün yönetim süreçlerinizi kısaltabilirsiniz.
Promosyon Modülü
Gelişmiş promosyon sistemimiz sayesinde sepet bazlı, ürün bazlı, kategori ve marka bazlı promosyonlar tanımlayabilirsiniz. Toplamda 40+ farklı promosyon kombinasyonunu sitenizde kampanyalarınızda sunabilir, çapraz satış kampanyaları uygulayabilirsiniz.
Google Arama Hacmi Entegrasyonu
Sitenizdeki ürünlerinizi, etiket modülü sayesinde guruplarına göre, koleksiyonlarına göre veya arama motorlarında ki aranma hacimlerine göre etiketleyebilir ve benzer ürünleri filtreleme imkanı sunabilirsiniz. Aynı zamanda tüm etiketleriniz arama motorlarında etiket kelimelerinde listelenmesine olanak sağlayacaktır.
N11 Ürün Entegrasyonu
IdeaSoft tarafından geliştirilen ve müşterilerimizin N11’de bulunan mağazaları ile e-ticaret sitelerini entegre etmelerini sağlayan bu modül ile ürünlerinizi N11 platformuna tekrar tekrar girmenize gerek kalmadan bir kaç hamlede göndermenizi sağlıyor ve sizi büyük bir iş yükünden kurtarıyor.
Hepsiburada Ürün Entegrasyonu
IdeaSoft tarafından geliştirilen ve müşterilerimizin Hepsiburada’da bulunan mağazaları ile e-ticaret sitelerini entegre etmelerini sağlayan bu modül ile ürünlerinizi Hepsiburada platformuna tekrar tekrar girmenize gerek kalmadan bir kaç hamlede göndermenizi sağlıyor ve sizi büyük bir iş yükünden kurtarıyor.
Gittigidiyor Ürün Entegrasyonu
IdeaSoft tarafından geliştirilen ve müşterilerimizin Gittigidiyor’da bulunan mağazaları ile e-ticaret sitelerini entegre etmelerini sağlayan bu modül ile ürünlerinizi Gittigidiyor platformuna tekrar tekrar girmenize gerek kalmadan bir kaç hamlede göndermenizi sağlıyor ve sizi büyük bir iş yükünden kurtarıyor.
3000 TL Değerinde Gittigidiyor Mağaza
IdeaSoft tarafından geliştirilen ve müşterilerimizin Gittigidiyor’da bulunan mağazaları ile e-ticaret sitelerini entegre etmelerini sağlayan bu modül ile ürünlerinizi Gittigidiyor platformuna tekrar tekrar girmenize gerek kalmadan bir kaç hamlede göndermenizi sağlıyor ve sizi büyük bir iş yükünden kurtarıyor.
Rakip SEO Analizi
Belirleyeceğiniz 3 firma özelinde bu rapor uzman ekibimiz tarafından ​size özel olarak hazırlanmaktadır.
SEO Analiz Modülü
Ürünlerinizi girerken belirleyeceğiniz anahtar kelimelere göre ürün adı, meta title, ürün açıklaması gibi içeriklerinizi kontrol ederek SEO açısından değerlendiren bu modül içeriklerinizi SEO uyumlu hale getirerek organik trafiğinizi yükseltmenizi sağlar.
Anında Sanal POS
İyzico ile birlikte gerçekleştirdiğimiz Anında Pos Entegrasyonu ile başvuru yok, beklemek yok. 6 bankanın sanal posunu 1 dakikada aktif edebilir, hemen ödeme almaya başlayabilirsiniz.
İndirimli Kargo Anlaşmaları

Kampanyalı Fiyat

950 TL

1.850 TL

2.050 TL

2.650 TL

3.950 TL

Demo

Demo

Demo

Demo

Demo

Demo


Hizmetlerimiz ve çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın.

X

Müşteri Paneli

Şifremi Unuttum!

Henüz Hesabınız Yok mu?

Hemen Hesap Oluştur!