yükleniyor

Blog

Kredi Kartınızı İnternet Alışverişlerine Açmayı Unutmayın!

Banka ve kredi kartlarınızı internet alışverişlerine açtınız mı?Bankacılık Denetleme ve Düzenleme Kurumu (BDDK) kararı gereği kart sahiplerinin açıkça talepte bulunmadığı durumlarda, bireysel banka kartları ve kredi kartları elektroni... » İncele.

Facebook’un Haber Akışı artık yayıncılar için paralı olacak

Her güzel şeyin bir sonu olduğu gibi organik büyümenin de bir sonu olacaktı elbette. Facebook, yayıncıların en büyük kabusunu hayata geçirmeye hazırlanıyor.Sosyal medya devi Facebook, geçtiğimiz hafta resmi olarak Keşfet Akışı’nı haya... » İncele.

Instagram Stories’e interaktif anket stickerı dahil yepyeni özellikler geldi!

Instagram Stories’e yepyeni özellikler geldi. Instagram Stories’de paylaşacağınız hikayelerinizde kullanabileceğiniz ve takipçilerinizin etkileşime gireceği anket stickerı, renk seçici ve hizalama aracı ile hikayeler daha da keyifli b... » İncele.

Google HTTPS’e Geçişi Zorunlu Hale Getiriyor

Google, Web yöneticilerine Google Search Console aracılığıyla gönderdiği e-postada, HTTPS kullanmayan Web sitelerini  Ekim 2017 tarihinden itibaren Google Chrome üzerinde “Güvenli Değil” şeklinde göstereceğini duyurdu. Söz konusu... » İncele.

WhatsApp her gün 1 milyar kullanıcıya hizmet sağlıyor

Hepimizin çok sevdiği mesajlaşma uygulaması WhatsApp yeni bir rekora imza attı. Geçtiğimiz yıl her ay 1 milyar kullanıcı tarafından kullanılan WhatsApp, dün blogundan duyurduğu habere göre artık her gün 1 milyar kullanıcı tarafından k... » İncele.

Hizmetlerimiz ve çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın.

X

Müşteri Paneli

Şifremi Unuttum!

Henüz Hesabınız Yok mu?

Hemen Hesap Oluştur!